DOLAR: 6.28 TL
EURO: 7.40 TL

Arçelik klima servisi

4 ay önce
115 kez görüntülendi

Arçelik klima servisi

Arçelik klima servisi iklimlendirme sektöründe vazgeçilmez hale gelen klima cihazları özellikle yaz sezonlarında büyük ilgi görmektedir. Klimalar tiplerine göre değişmektedir. Bunları duvar tipi, salon tipi, tavan tipi ve kaset tipi olarak adlandırabiliriz. Beko klima servisi Duvar tipi cihazları en çok tercih edilen cihazlardır. Duvar tipi klimalar özellikle ev tipi olarak da bilinmektedir. Evlerde, işyerlerinde ,küçük plazalarda ve mağazalarda kullanılmaktadır. Salon tipi klimalar ise ; sanayi elektiriği olmadan çalışmayan cihazlardır. Özellikle büyük fabrikalarda ve avmlerde kullanılmaktadır.

Arçelik klima servisi

Kullanmakta olduğumuz klimaları daha aktif hale getirmek için yapmamız gereken nedir? Özellikle sezon başlarında yıllık periyodik klima bakımını yaptırmalıyız. Klima bakımı bizlere ne gibi fayda sağlar? Cihazımızın ömrünü uzatmasına ,performans yüksekliğine ,elektrik ve enerji tasarrufu sağlamasına ,ortamdaki gözle görülmeyen bakterilerin yok olmasına neden olmaktadır. Böylelikle daha sağlıklı ve konforlu bir yaz sezonu geçirmiş olacaksınız. Oluşabilecek arızaların önlemini almış olacaksınız.

İstanbul klima servisi olarak biz; tüm bölgelere kesintisiz servis talepleri doğrultusunda hizmet verilmektedir. Kaliteli iş anlayışı, titiz personel desteği ve Arçelik klima servisi 7 gün 24 saat onarım servisi ile bir telefon kadar uzağınızdayız. Tüketicilerimizden tek beklentimiz memnuniyetlerini dile getirmek ve tavsiye etmeleri olacaktır.Yaptığımız işleme ve işçiliğe servisimiz tarafından bir yıl garanti kapsamı sağlayarak tüketicilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Klima soğutma yapmıyor – Öncelikle filtrelerimizi kontrol etmemiz gerekmektedir. Herhangi bir tıkanıklık var ise havanın dışarı atılmasında engel olabilir.Aksi takdirde klima gazında eksilme olabilir servis tarafından destek almanız gerekir.

Klima koku yapıyor –  Klima ortama kötü koku yayıyor ise bunun tek sebebi yıllık periyodik bakım zamanı gelmiştir. Servis tarafından kimyasal ilaçlı bakım talebinde bulunmanız gerekir.

Klima elektrik gelmiyor – Elektronik kart dediğimiz yedek parçasında aksam meydana gelmiş olabilir. Uzman servis tarafından servis talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Klima ses yapıyor – Ses yapması için bir çok sebep olabilir. Bakımsızlıktan , fandan , fan kanatçıklarında vb. Daha sağlıklı bilgi için destek almanız gerekir.

Yukarıda da belirtmekte olduğumuz arızalar vestel klima servisi  ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak için firmamızın çağrı merkezi personellerinden destek alabilirsiniz. 444 5 316

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık